Демонтаж та знесення будівель і споруд

Наша компанія здійснює знесення будівель, споруд будь-якого призначення, а також їх демонтаж. Ми надаємо послуги за доступними цінами і використовуємо в ході робіт сучасні, ефективні в економічному відношенні технології, що дозволяють демонтувати конструкції в будь-яких умовах, навіть при щільній забудові.

Ми демонтуємо будинки різної поверховості. Невеликі будівлі ми розбираємо за допомогою екскаватора. Професійний демонтаж висотних будівель виконується нашими фахівцями за допомогою спецтехніки з довгою стрілою. В ході робіт ми застосовуємо різне навісне обладнання, таке як гідроножиці, гідромолот тощо. У розпорядженні нашої компанії є також самоскиди, автонавантажувачі, автокрани та інша спеціальна техніка.

Демонтаж і руйнування будівель – складний, відповідальний процес, що вимагає професійного підходу. Наші фахівці володіють солідним досвідом роботи. Висока кваліфікація і гідна технічна оснащеність дозволяють їм оперативно, акуратно демонтувати будівлі, не пошкоджуючи розташовані поблизу конструкції і комунікації. При необхідності, ми можемо вивезти за окрему плату з місця виконання демонтажних робіт будівельні відходи.

13 років роботи

За роки роботи ми сформували чудовий парк техніки для будь-яких робіт

Кращі спеціалісти

У компанії працюють кращі фахівці в будівництві і демонтажі

Сучасні технології

Ми використовуємо тільки сучасне обладнання для швидкого і ефективного виконання робіт

Гнучка система оплати

Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Постійним клієнтам надаються знижки

Розбирання та знесення будівель - особливості проведення

Ми здійснюємо демонтаж будівель (Полтава) цілком, а також демонтуємо будинку частково. Перед початком виконання демонтажних робіт наші фахівці уважно оглядають об’єкт і на основі проведеного огляду розробляють план демонтажу. В ході складання плану враховується проведений аналіз місцевості, близькість до об’єкту інших споруди і т.д.

Перед проведенням демонтажних робіт ми укладаємо з клієнтом договір, в якому обумовлюються строки демонтажу, його вартість, а також відповідальність сторін за невиконання домовленостей. Високий професіоналізм співробітників нашої компанії, відповідальне ставлення до роботи і використання інноваційних технологій знесення дозволяє нам мінімізувати час демонтажу і витрати на його проведення.

Чому варто вибрати нас?

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 основных причин выбрать нашу компанию

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.

Специфіка реалізації проектів

Щоб замовити демонтаж будівель в Полтаві в нашій компанії, телефонуйте компанії або зв’язуйтеся з нашим представником через інтернет. Наш співробітник надасть вам професійну консультацію, відповість на всі запитання й погодить час прибуття на ваш об’єкт фахівця компанії.

У призначений час наш співробітник прибуде за потрібною адресою, огляне об’єкт, після чого повідомить вам оптимальний спосіб демонтажу і орієнтовну вартість роботи. Точну вартість послуг ми зможемо повідомити після виконання аналізу місцевості і складання індивідуального плану демонтажу.

4

Демонтаж будь будівель ми робимо?

  • Знесення і демонтаж аварійних будівель, будинків
  • Знесення цегляних або дерев’яних будівель, будинків
  • Демонтаж висотних бетонних споруд
  • Знесення висотних будівель і споруд
  • Знесення занедбаних будівель, будинків на ділянці
  • Знесення цегляних будинків
  • Частковий демонтаж будівель
  • Знесення дерев’яних будівель