Оренда гусеничного екскаватора

Оренда гусеничного екскаватора в оперативному режимі з доставкою по Україні

Ми пропонуємо різні варіанти техніки. Неважливо, чи цікавить вас колісний або гусеничний екскаватор, оренда буде вигідною завжди.

Послуги гусеничного екскаватора

Гусеничні екскаватори широко використовуються при виконанні будівельних та багатьох інших видів робіт. Гусеничний екскаватор являє собою спецтехніку з одним або декількома ковшами. Її широко використовують для земляних робіт, виконання яких супроводжується вибіркою грунту. Також така спецтехніка використовується при проведенні будівельних, навантажувальних і багатьох інших видах робіт.

Гусеничні екскаватори використовують при виконанні наступних типів робіт:

  • будівельні;
  • лісозаготівельні;
  • дорожні;
  • комунальні;
  • по знесенню різних споруд;
  • аварійно-рятувальні.

На будмайданчиках гусеничні екскаватори використовують для вирішення найрізноманітніших завдань. З їх допомогою риють котловани різної глибини для зведення висотних будівель, формують траншеї для комунікаційних систем і трубопроводів.

Також їх використовують для обробки гірських порід і формування насипів в дорожньому будівництві. Їх застосовують для обробки мерзлих грунтів і очищення від мулистих скупчень дна водойм. Також така техніка затребувана на лісозаготівлях. З її допомогою зручно виконувати на будмайданчиках навантажувальні роботи.

Використання при роботі на такій спецтехніки різноманітного навісного обладнання підвищує її функціональність і дає можливість прискорити виконання спеціальних завдань. На ній встановлюються ковші різних об’ємів, гідромолоти, грейдерні щелепи та інше спеціальне навісне обладнання.

переваги оренди

Якщо вам знадобилися послуги гусеничного екскаватора на певний час, купувати цю спецтехніку у власність зазвичай не має сенсу. Коштує вона досить дорого і потребує систематичного обслуговуванні, а також в місці для зберігання.

У подібних випадках зазвичай більш доцільно буває взяти гусеничний екскаватор в оренду. Ціна даної послуги набагато нижче вартості агрегату, що купується у власність. Орендуючи спецтехніку, ви позбавите себе від необхідності підшукувати місце для її зберігання, проводити регулярне обслуговування та ремонт, утримувати у штаті екскаваторника і платити йому зарплату.

viber image 2019-04-17 , 14.23.52

Сьогодні дана послуга є високо затребуваною. Її замовляють організації і приватні особи. Використання послуги оренди гусеничного екскаватора дозволяє їм швидко отримати в своє розпорядження необхідну спецтехніку і використовувати її за призначенням. Перед тим, як орендувати агрегат, можна перевірити його в роботі, щоб переконатися в справності. Можливість тестування такої техніки перед орендою дозволяє підібрати підходящу модель, здатну виконати необхідний обсяг робіт в найкоротші терміни.

_MG_7851

Оренда гусеничного екскаватора в Києві

Головна перевага сучасних гусеничних екскаваторів – це виняткова витривалість. Їх можна використовувати на бездоріжжі і в складних метеоумовах. Завдяки великій масі і конструкційним особливостям, такі машини мають підвищену стійкість. Їх можна використовувати на нестійких грунтах і на крутих схилах.

Гусеничні екскаватори більш тихохідні і менш маневрені, ніж колісні, однак при цьому вони більш надійні в експлуатації і споживають менше палива. Така землерийна техніка сьогодні найбільш затребувана завдяки своїм відмінним експлуатаційним характеристикам.