Будівництво водойм у Полтаві

Ми надаємо послуги з будівництва водоймищ по всій Україні

Наша компанія «Еверест БМ» спеціалізується на будівництві водойм, виконує роботи в різних містах. Одна з послуг – будівництво водойм Полтава за доступною вартості. Наші майстри запропонують відповідні варіанти для будь-яких ділянок, при необхідності проведуть роботи з очищення водойм.

Будівництво штучних водойм під ключ

Зовнішній вигляд ставка визначає замовник. Ми пропонуємо будівництво штучних водойм будь-якої складності. Гарантуємо, що готовий об’єкт буде відповідати побажанням замовника.

  • Проектування водойми

  • Будівництво водойми

  • Берегоукріплювальні роботи

  • Благоустрій водойми

20170802_172633

Ми серйозно ставимося до кожного замовлення, продумуємо всі деталі. Будівництво водойм в Полтаві ведеться за налагодженою схемою. Спочатку наші фахівці займаються проектуванням водного об’єкта, уточнюють вимоги і побажання замовника.

Еверест БМ - гарний ставок або озеро на довгі роки

На етапі будівництва наші фахівці продумують правильне розташування фільтрів. Це необхідно для зменшення ризику появи у воді шкідливих мікроорганізмів.

Для водойми ідеально підходять такі ділянки, де немає прямих сонячних променів. Велике значення має і спорудження дренажної системи, яка буде усувати надлишки води.

Компанія «Еверест БМ» пропонує будівництво водойм в Полтаві невеликих, середніх і великих розмірів. Глибина штучних ставків може становити 0,7, 1 або 2 м.

Після завершення будівництва штучної водойми ми здаємо об’єкт замовнику, виконуємо інструктаж з обслуговування об’єкта. Вартість робіт залежить від їх складності, розмірів водойми, використовуваних матеріалів. Звертайтеся до нас, щоб замовити послугу за найоптимальнішою ціною
13

IMG_2181