Оренда повноповоротного екскаватора

Оренда екскаватора в оперативному режимі з доставкою по Україні

Ми пропонуємо різні варіанти техніки. Неважливо, чи цікавить вас колісний або гусеничний екскаватор, оренда буде вигідною завжди.

Чому варто вибрати нас?

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 основных причин выбрать нашу компанию

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.

У нашій компанії можна замовити повноповоротний екскаватор в оренду. Скористатися пропонованими послугами можуть як приватні замовники, так і комерційні організації. Пропонована будівельна техніка знаходиться у відмінному технічному стані. Використовуючи її, клієнтам вдасться вирішити широкий спектр завдань.

Послуги полноповоротного екскаватора

Послуги полноповоротного екскаватора користуються попитом серед комунальних господарств, будівельних бригад, фахівців з облаштування ландшафту, а також серед автодорожніх підприємств. Продуктивні машини, доповнені допоміжним обладнанням, здатні виконувати різні робочі операції. Таким чином, техніка може використовуватися раціонально.

Екскаватори даного виду використовуються для:

  • забивання паль;
  • вирівнювання території;
  • риття траншей, котлованів;
  • відвантаження будівельного сміття;
  • підготовки ділянки до будівельних робіт.

За рахунок переміщення платформи навколо власної осі час на виконання робіт вдається скоротити в кілька разів. Це сприятливо позначається на витраті палива. Повноповоротний екскаватор дозволяє здійснювати специфічні маневри для швидкості переміщення по будівельному майданчику.

Для роботи в міських умовах можна вибирати колісні повноповороті екскаватори. За рахунок невеликої ваги і маневреності їх можна оперативно транспортувати. Що стосується гусеничних моделей, вони підходять для проведення робіт в заболоченій місцевості і на інших складних ділянках.

демонтаж железобетонных конструкций

Повноповороті екскаватори - переваги

Повноповоротний екскаватор – це спеціальна техніка, в якій кабіна оператора і робоче обладнання можуть переміщатися навколо осі машини. Такі машини дозволяють виконувати різноманітні операції в обмеженому просторі – між будинками, на вузьких будівельних майданчиках, а також серед господарських будівель. Всі маніпуляції і маневри виконуються в межах досяжності обладнання.

Оренда полноповоротного екскаватора Київ дозволяє підібрати найбільш підходящу модель техніки для успішного виконання запланованих робіт. Крім цього, замовнику не доведеться турбуватися про технічний стан обладнання. Його справність ретельно контролюється досвідченими фахівцями. При необхідності екскаватор може бути надано з оператором. Допомога досвідченого фахівця дозволить набагато оперативніше здати об’єкт.

У тому випадку, якщо необхідно виконати будівельні роботи якісно і оперативно, рекомендується звернутися до нас і отримати у тимчасове користування повноповоротний екскаватор оренда Київ оформляється документально. Вартість послуги залежить від термінів оренди, моделі обраної техніки та наявності оператора.

разработка котлованов