Укріплення берега

Берегова лінія будь-якої водойми з часом руйнується внаслідок атмосферного впливу. До числа найбільш негативних руйнівних факторів відноситься ерозія. Щоб захистити берегову лінію від руйнування, здійснюють берегоукріплення.

Зміцнення берега габіонами

Професійне зміцнення берега в Полтаві за допомогою габіонів передбачає установку оцинкованих коробів, що виготовляються з міцного плетеного дроту. Ці короба з’єднують між собою в єдину конструкцію, після чого заповнюють їх камінням. Щоб встановлені габіони не сповзали по схилу, їх закріплюють на поверхні грунту за допомогою спеціальних анкерів. Застосування габіонних конструкцій дозволяє зберегти обриси берегової лінії протягом декількох років.

Перевагою застосування габіонів є простота установки (мінімальна підготовка підстави, немає необхідності спорудження штучних дренажів). Після монтажу такі конструкції поступово заростають, зливаючись з ландшафтом.

Наша компанія пропонує послугу зміцнення берегів за допомогою габіонів. Ми встановлюємо габіонні сітки з коробів, зроблених з міцного дроту – звичайного або оцинкованого.

gabions-500x300.jpg.pagespeed.ce.vizFlMjhqi

Зміцнення берега бетоном

Даний метод більш трудомісткий і ресурсозатратне. Для його застосування необхідний бетон відповідної марки. Використовують цей метод при зведенні насосних станцій, дамб та інших гідротехнічних конструкцій. Також він застосовується при необхідності здійснити берегоукріплення на рухомих грунтах.

укрепление берега бетоном

Зміцнення берега шпунтом ПВХ, Ларсена

Берегоукріплення шпунтом здійснюється з використанням такого засобу спецтехніки, як віброзанурювач. Його зазвичай використовують в тому випадку, якщо берег залягає під крутим кутом. Для її здійснення використовують шпунт Ларсена або ПВХ шпунт. Монтаж шпунта виконують «паз в паз». За необхідності, ці матеріали можуть бути використані повторно.

укрепление берега шпунтом

Укріплення берегів каменем

Зміцнити берегову лінію можна і шляхом відсипання її натуральним каменем відповідних розмірів. Щоб кам’яна маса не змішалася з грунтом, використовують неткані матеріали – геотекстиль, георешітку і т.д.

Зміцнення берега здійснюється поетапно, в кілька шарів. При розрахунку їх товщини враховують кліматичні умови, властивості грунту і деякі інші фактори.

укрепление берега камнем

Чому варто вибрати нас?

Наша компанія виконує зміцнення берега (Полтава). Ми виконуємо берегоукріплення за допомогою різних методів. Якщо ви бажаєте замовити дану послугу, зв’язуйтеся з нами через сайт або телефонуйте.

Співробітник компанії надасть професійну консультацію щодо наших розцінок і методів роботи. У зручний для вас час на об’єкт приїдуть фахівці компанії, які здійснять оцінку стану берегової лінії, підкажуть оптимальний спосіб її зміцнення і повідомлять вартість послуги. Якщо ціна вас влаштує, ви зможете укласти з нами офіційний договір на виконання робіт з берегоукріплення.

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 основних причин выбрати нашу компанію

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.