Оренда спецтехніки в оперативному режимі з доставкою по Україні

13 років на ринку

За роки ми сформували парк техніки для будь-яких робіт

Кращі спеціалісти

В компанії працюють кращі спеціалісти

Сучасні технології

Ми використовуємо лише сучасне обладнання для швидкого та ефективного виконання задач

Гнучка система оплати

Приймаємо готівковий і безготівковий розрахунок. Постійним клієнтам надаються знижки

Оренда спецтехніки в оперативному режимі з доставкою по Україні

Ми надаємо послуги по всій Україні. Замовте техніку зараз, і переконайтеся в нашому професіоналізмі!
0
ОДИНИЦЬ ТЕХНІКИ
0
ВИКОНАНИХ РОБІТ
0
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Будівництво продовжує набирати обертів: з’являються нові «хмарочоси», спортивні заклади, магазини і гіпермаркети. Якщо ви хочете почати свій бізнес і збудувати невеликий котедж, продовольчий магазин або склад, вам слід продумати всі деталі. Без спеціального обладнання і операторів, професійно керуючих технікою, будівництво розтягнеться на довгі роки, стане непосильною працею. Буде потрібно оренда спецтехніки Полтава, так як одним проектом і закупленими матеріалами не обійтися. Найчастіше використовують бульдозер, екскаватор, навантажувач, самоскид і автокран – це найбільш затребувані види будівельних машин.

Основні переваги взяти спецтехніку в оренду

Чим вигідна оренда спецтехніки в Полтаві? При купівлі будь-якого обладнання вам доведеться витратити в рази більше, а також шукати відповідне місце для зберігання. Може так статися, що техніка стане в нагоді вам один раз і більше не знадобиться. Також на ваших плечах лежатиме тягар обслуговування, пошук майстрів – все це зайві і невиправдані витрати.

Спецтехніка в оренду – послуга, яка куди більш вигідна, ніж звичайна купівля. Досить вибрати відповідну техніку, укласти договір з нашою компанією і почати користуватися всіма можливостями і привілеями. Переваги оренди такі:

  1. Велика економія. Часто обладнання використовується короткий час – від декількох днів до тижня. І якщо зробити розрахунок, то оренда вийде набагато дешевше, ніж покупка власних будівельних машин.
  2. Ремонт і обслуговування – завдання орендодавців. Якщо техніка вийшла з ладу не з вини замовника, то компанія зобов’язується поміняти її на нову або зробити оперативний ремонт.
  3. Допомога оператора. Якщо ви в будівельній справі – новачок, то навряд чи з першого разу навчитеся керувати складним пристроєм машини. Будь-яка помилка в управлінні може дорого вам обійтися. Знадобиться допомога, яку ми з радістю надамо – оренда супроводжується послугами фахівця.
гидромолоты

Послуги якісної спецтехніки в Полтаві

Послуги спецтехніки в Полтаві надає наша компанія. Ми націлені на довгострокове співробітництво, робимо все можливе, щоб у клієнтів не було нарікань. Надаємо до використання сучасну техніку в ідеально робочому стані, яка служить безперебійно. Допомагаємо розібратися в пристрої машин, прискорюємо ваші процеси будівництва і вирішуємо безліч завдань. У нас ви зможете вибрати і взяти в оренду ту техніку, яка вам необхідна для виконання тих чи інших будівельних робіт, прибирання території, викорчовування дерев та іншого. Звертаючись до нас, ви отримаєте наступне:

виконання замовлення в термін – спецтехніку доставлять на ділянку в чітко обумовлений день і час, без затримок і запізнень;
професійний підхід – всі майстри мають високу кваліфікацію, відмінно розбираються в нюансах роботи обладнання;
максимальна надійність – ми відповідаємо за працездатність машин, пропонуємо виключно ту техніку, в якій впевнені;
низькі ціни – на ринку послуг наша вартість за оренду знаходиться нижче середнього показника, що дає можливість економити.