Оренда екскаватора

Оренда екскаватора в оперативному режимі з доставкою по Україні

Ми пропонуємо різні варіанти техніки. Неважливо, чи цікавить вас колісний або гусеничний екскаватор, оренда буде вигідною завжди.

Наша компанія «Еверест БМ» пропонує послуги екскаватора Полтава погодинно і подобово. В наявності техніка колісна, гусенична, траншейна.

Використовуючи спецтехніку нашої компанії є можливість проводити роботи з копання котлованів, стрічкових фундаментів, подушок. Виробляти монтаж і демонтаж водопровідних магістралей, а також теплотрас. Викорчовувати пні і коріння дерев на ділянці заміського будинку, вивозити зайву грунт, вантажити пісок, щебінь, торф і виконувати багато інших будівельних процеси. Масово транспортувати і реалізовувати оздоблювальні та інші будівельні матеріали.

Послуги екскаватора

Замовити послуги полноповоротного екскаватора варто при проведенні робіт з великими об’ємами грунту, або на болотистій території. Якщо обсяги робіт невеликі – готові запропонувати екскаватор навантажувач. Така техніка має менший розмір ковша і занурюється в землю на меншу відстань, проте її досить для малих земляних робіт і вартість буде значно нижче.

Оренда екскаватора в Полтаві в компанії «Еверест БМ» – це сучасна і надійна землерийна спецтехніка з кваліфікованим і досвідченим оператором за пультом управління, який відповідально підходить до поставлених завдань і виконає роботу в обумовлені терміни.

демонтаж зданий и сооружений

Чому варто вибрати нас?

13 років роботи в будівництві

Команда професіоналів

У компанії працюють кращі оператори і фахівці в сфері будівництва та демонтажу

Сучасне обладнання

Комплексні рішення

100% гарантія виконаних робіт

5 основных причин выбрать нашу компанию

Надійність. Ми не використовуємо чужу техніку та гарантуємо 100% працездатність наших машин.
Професіоналізм. З Вами будуть працювати фахівці, які мають високу кваліфікацію та здатні вирішувати складні завдання.
Пунктуальність. Роботи виконуються в терміни.
Оптимальні ціни. Ми постійно відстежуємо ринкову вартість оренди і послуг.

Екскаватори в оренду на вигідних умовах

Оренда екскаватора в нашій компанії – це гарантія якості, зручності і швидкого проведення будівельних операцій.

Оренда екскаватора Полтава пропонується нашою компанією на взаємовигідних умовах співпраці. Нами надається будівельна техніка для абсолютно різного роду робіт.

На сторінках сайту є вся інформація про надані в оренду машинах і виконуваних нашими кваліфікованими співробітниками будівельних процесів. Протягом 13 років в арсеналі нашої компанії свій власний парк спеціалізованих машин. Вся техніка в справному стані, так як з певною періодичністю проходить сервісне обслуговування. Ми оперативно реагуємо на замовлення від клієнтів: надаємо можливість зробити замовлення заздалегідь на потрібну дату, а також готові надати техніку в екстрених ситуаціях.